Son Dakika
30 Haziran 2020 Salı

TÜRKİYE Motosiklet Federasyonu (TMF) alanya seçmeleri

19 Aralık 2013 Perşembe, 14:15

‘TMF Yıldızları’ seçmelerinin üçüncüsü 21-22 Aralık tarihlerinde Alanya’da yapılacak. Seçmelerin 3. etabı Alanya Belediyesi ile Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün desteğiyle yapılacak. Seçmeler, 21-22 Aralık tarihlerinde Alanya Belediyesi’nin önündeki alanda düzenlenecek.

Teknik, artistik ve bütünlük olarak vereceği notlarla yetenekli sporcuları İstanbul’daki büyük finale gönderecek olan jüride, TMF Asbaşkanı Ogün Baysan ve TÜRKİYE Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz Taşkıran, dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu ve motosiklet şovmeni Arif Razgatlıoğlu’nun yanı sıra seçmelerin yapılacağı kentin önde gelen kişileri jüride yer alacak.

TMF Asbaşanı Hamit Dizman, Alanya’daki TMF Yıldızları seçmeleri kapsamında, 21 Aralık Cumartesi günü saat 10.00-16.00 arasında antrenman yapılacağını, 22 Aralık Pazar günü de 12.00-16.00 arasında seçmelerin gerçekleştirileceğini söyledi. Dizman, seçmelere katılacak sporcuların TMF’nin resmi sitesindeki kayıt formunu doldurmaları gerektiğini belirtti. Dizman, “Sporcular, gösterilerini yapacakları alana daha önceden gelip antrenman yapabilirler ve gösteride kullanacakları platformu kurabilirler. Bunun için alanda bulunacak TMF yetkililerine veya görevlilerine önceden haber vermeleri yeterli olacak. Seçmelere katılacak sporcular, kendi motorlarıyla gösterilerini yapacaklar. Ayrıca diğer sporcularla da motorunu paylaşabilirler” dedi. İlgililer 0532 262 78 01 ve 0532 443 50 17 numaralı telefonlardan bilgi alabilecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir