Son Dakika
12 Ocak 2020 Pazar

Tüm haberleri derleyip topluyor traj.net

03 Ağustos 2015 Pazartesi, 13:46
traj

Türkiye’nin en büyük haber sitelerinin ve gazetelerinin derlenip toplandığı bir yerden toplandığı, Son Dakika En çok okunan haberleri takip edebileceğiniz bir siteyi size tanıtmak istiyoruz. Site’de büyün haber siterini, gazeteleri tek tek takip etmenize gerek yok. Haber sitesinde bütün haberler tek bir yerden takip ediyorsunuz.

Traj.net sitesinde büyük haber siteleri, en çok okunan gazeteler, yerel haber siteleri ve yerel gazeteleri içerisinde barındıran, yayınlanan haberleri ziyaretçilere sunan özel bir yazılım ve algoritma ile çalışan traj.net ile haber keyfini yaşayacaksınız.

 

Haber sitelerini tek tek takip etmenize gerek yok, yazarların yazılarını okumak için görmek için site site dolaşmanıza gerek kalmadan, *yazarlar kategorisinden bütün büyük yazarlar yazılarını görebilir, okuyabilirsiniz. Spor haberleri aynı şekilde spor ile ilgili haber siteleri ve gazeteler derlenmiş sizin okumanızı bekliyor.

Traj Haber Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek haber siteleri,ajanslar,gazeteler ve yerel haberleri derleyerek *ziyaretçilerin zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. Sosyal bir proje olan traj Haber Türkiye’de ilk böyle bir imzaya atıldı.

Bilindiği gibi Türkiye’ ve dünya gündemini takip etmek için fazlaca siteyi arayıp haberleri arıyoruz. Türkiye haber sitelerinde kategorilere göre haber okumak neredeyse imkansız, slayt şekilde ki haberlere sadece göz atıyor, yeni çıkan haberleri, site için önemli olmayan ama sizin için önemli olan bir haber site slayta almıyor. o haberi bulmak için yine dakikalarca arama moturunda arayor, son haberlere ulaşmaya çalışıyorsunuz.Bütün dertlerinizi bitiren traj haber sınırısz ve kaynaklı haberlere ulaşın.

*

Türkiye’de en çok okunan haberler, özel algoritma ile belirtilmiş olup, Dünya, siyaset,spor, ekonomi,sağlık,teknoloji,magazin ve eğitim haberlerini sınırsız bir kaynakla okuyabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir