Son Dakika
03 Temmuz 2020 Cuma

Sertab erener soyunacakmış

05 Ağustos 2014 Salı, 00:21

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, önceki gün, Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi. Konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erener; 2016’ya kadar yeni albüm yapmayacağını söyledi. 2016’nın müzik kariyerinin 25’inci yılı olduğunu belirten Erener, iki sene sonrası için büyük sürprizlerinin olacağını açıkladı.

TV PROGRAMI GELİYOR
Önümüzdeki günlerde bir TV programı ile hayranlarının karşısına çıkacak olan sanatçı, “Yarışma ya da şarkılı bir program olmayacak, ülkemizin ihtiyaçlarına uygun sosyal sorumluluk projesi gibi bir program olacak” dedi. Erener, “Sahnede sürpriz var mı?” sorusuna ise “En büyük sürpriz benim ve soyunacağım” diyerek güldürdü. Konserine ‘Aşk’ isimli şarkısıyla başlayan Erener, yavaş hareket etmesinin nedeniyle ilgili açıklama yaptı: “Benim yeni tutkum su kayağı. Öğrenene kadar sürekli düşüyorsunuz, ben de düştüm ve belimi incittim. Kas travması varmış, o yüzden sahne şovu yapamıyorum. Normalde yerimde duramam.”

ÇOK PARA HARCADIM 
Erener, konserinde sahneyi havadan çekmek için uçan kamera kullanıldığını belirterek “Sezen Aksu bu kamera ile çok uğraşmış, hatta ‘UFO gördüm’ demişti. Aynı kamerayı Ajda Pekkan da konserlerinde kullanıyor” diye konuştu. Ünlü şarkıcı “Bu gece sahnede orkestrayı bir platform ile yerden yukarıya çıkaracaktım ama çok maliyetli oluyormuş, ona paramız yetmedi” diyerek hayranlarını güldürdü.

‘JİLETLERİNİZİ ÇIKARIN’
Konserin ilerleyen saatlerinde özel bir potpuri sunacağını söyleyen Erener, “Çok damar oldu, çantalarınızdan jiletlerinizi çıkarın. Sezen Abla (Aksu ) buna ‘Sezen draması’ diyor, ben de ‘Sertab draması’ diyeceğim” diye espri yaptı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir