Son Dakika
05 Temmuz 2020 Pazar

Mutlu Etmek İçin Çiçek Gönderin

03 Eylül 2015 Perşembe, 15:11

Mutlu Etmek İçin Çiçek Gönderin

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize çiçek göndermenin kişiler üzerinde ki duygusal ve sosyal etkilerinden bahsedeceğiz. Konumuza giriş yapmak gerekirse, çiçek bilindiği üzere yüzlerce yıldır güzelliğin ve sevginin sembolüdür. Bir kişi diğer bir kişiye çiçek veriyorsa ona karşı hissettiği sevgiyi sembolik olarak gösteriyor demektir.  Bu anlamda tarih sürecinde çiçek göndermek en önemli ilişki yöntemlerinden birisi olmuştur.

Eskiden Çiçek  Göndermek Pek Kolay Değildi, Artık İnternet Var!

Eski dönemlerde çiçek göndermek yalnızca varlıklı insanların hizmetkarlarına verdiği talimatlar ile gerçekleşebiliyordu. Zaman geçtikçe çiçek göndermek her bütçeye uygun ve kolay bir işlem oldu. İnternet hayatımıza girdiğinden beri bir çok alanda bizlere oturduğumuz yerden çözüm sunmakta, çiçek göndermekte bunlardan birisi.

İnternet üzerinden çiçek göndermek için yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle websitemizin arayüzüne geliyorsunuz ve kategoriler altında sıralanmış olan seçenekler arasından nasıl ve kime gönderim yapacaksanız ona göre bir seçim yapıyor ve akabinde kolayca çiçeği adrese gönderebiliyorsunuz. Çiçeği veya çiçek sepetini seçip satın alma işlemini bitirdiğinizde belirttiğiniz adreste, belirttiğiniz kişiye kısa süre içerisinde çiçeğiniz teslim ediliyor.

Çiçek Gönderirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Websitemiz üzerinden çiçek gönderimi yapmadan önce kime gönderecekseniz o kişiye uygun çiçek seçimi yapın. Eşinize, sevgilinize veya ailenizden diğer insanlara çiçek gönderirken kişinin seveceği ayrıntıları düşünün ve ona göre bir seçim yapın. Gönderim yapacağınız kişinin bu çiçekleri aldığında yüzünde açacak olan gülücükleri düşünün ve ona onun için en iyi seçeneği göndermek için elinizden geleni yapın.

İnternet sitemiz üzerinden gönderim yapacağınız kişinin kişisel bilgilerini yanlış girmemeye özen gösterin. Gönderim yapacağınız kişinin belirtilen teslimat süresinde adresinde olması önemli bir husustur, kendi ellerine çiçeklerin teslim edilmesi ile sevinci artacaktır.

Her Siteden Çiçek Gönderilmez

Lütfen çiçek gönderimi yapmadan önce sitenin güvenlik protokollerini inceleyin, satın alma işlemini 3D Secure ile yapın, 3D secure olmayan sitelerden alışveriş yapmayın. Bizim sitemizde tüm güvenlik protokolleri üst seviyededir ve siz değerli müşterilerimizin kişisel verileri korumamız altındadır.

cicek-510

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir