Son Dakika
19 Eylül 2019 Perşembe

Kuşyuvası’nda otomobil kazası

19 Aralık 2013 Perşembe, 14:39
Kusyuvasiarabakaza

Az önce ajanslara düşen bir habere göre Çaykarası yaylasın’da bulunan Karapınar köyü civarında bir kaza yapıldı.Antalya’ dan Sarıvelilere gelmekte olan ve cenaze törenine katılacakları bilinen otomobil de bulunan tam 6 kişi bu kaza sonucu yaralandı.Şuan için bir hayati tehlike söz konusu olmadığı söyleniyor.Yaralılar hemen müdahale ile Alanya Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar.

 

Haberin devamı geliyor….

Sarıveliler Alanya yolu Karapınar köyündeki kazada içerisinde 6 kişinin bulunduğu otomobil 30 metrelik uçuruma yuvarlandı. Cenazeye giden aileden Mustafa Talay’ın kullandığı otomobil Karapınar köyü yakınlarında buzlanan yolda kayarak uçuruma yuvarlandı. 30 metrelik uçuruma giden otomobil dere yatağında durdu. Kazada sürücü ile birlikte otomobilde bulunan İzzet Bahadır, Ali Talay, Neslihan Talay, Mustafa Talay, Zeynep Talay, Oğuzhan Mehmet Talay ve Ali Talay yaralandı.
Yolda geçen diğer sürücüler tarafından fark edilen kazada yaralılar özel otomobillere alınarak Alanya’ya doğru hareket edilip bir taraftan sağlık ekibi ve jandarmaya haber verildi. Özel otomobillerle getirilen yaralıları yolda karşılayan ambulanslar Talay ailesini Alanya Devlet Hastanesi’ne götürürken diğer yaralı Bahadır Özel Anadolu Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların vücutlarında kırık ve zedelenmeler olurken, jandarma kazaya ilişkin soruşturma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir