Son Dakika
04 Temmuz 2020 Cumartesi
02 Temmuz 2014 Çarşamba, 14:11
Derya Kararslan
Derya Kararslan [email protected] Tm Yazlar

Karamsar siyahı

Karamsar siyahı boyadı yine tüm dünyayı gözümde okursan yanarsın. Bir çok kişi umut bekliyor herkesin dilinde ah bir Atatürk daha gelmez ki şu dünyaya.E doğru gelmez ki niye durmadan söyleyip karamsar siyahı mı çıkartıyorsun benim. Dünden bu güne tepeye çıkan hemen hemen her yöneticiye bir şeyler söylenildi bu da normal çünkü Türkiye li olan hiç […]

Karamsar siyahı boyadı yine tüm dünyayı gözümde okursan yanarsın.

Bir çok kişi umut bekliyor herkesin dilinde ah bir Atatürk daha gelmez ki şu dünyaya.E doğru gelmez ki niye durmadan söyleyip karamsar siyahı mı çıkartıyorsun benim.

Dünden bu güne tepeye çıkan hemen hemen her yöneticiye bir şeyler söylenildi bu da normal çünkü Türkiye li olan hiç yoktu taraf olan vardı.Kimi zaman doğru söylenildi onlarda arada kaynadı.Şuan tepede olanlardan açıkcası hiç bir şey beklemiyorum.Geçmişten bu güne ne yapıldı ki bunlardan ne bekleyeyim.

Her gelen kendini kayırma aman abi 40 yıl sonra ömür bitiyor yaşayabildiğim en güzel şekilde yaşayayım modunda.Ne örnek vereyim ben şimdi size daha geçen Muhteşem Yüzyılı izlemedinizmi sülüman oğlunu kesiyor sellim kardeşine kardeşinin çocuklarına kıyıyor.Zevkü sefa için değil mi taht için değil mi.

Eskiden insanlar böyle ise zaman kavramı denen şey her gün insanları bozuyor ise bu tarihte ne bekleyeceksiniz ki.

O yüzden siz boş verin geçmişi geleceği gideceği nefes alalım.Almasak daha iyi ama almak zorundayız.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir