Son Dakika
14 Kasım 2019 Perşembe

Kadın diş hekimi ve asistanı dehşeti yaşadı!

14 Temmuz 2014 Pazartesi, 16:43
kadin-dis-hekimi-dehseti-yasadi--4574440
Ankara’da bir diş hekiminin muayenehanesine hasta gibi giden bir kişi, pompalı tüfekle etkisiz hale getirdiği diş hekimi ve yardımcısını soydu.
PLASTİK KELEPÇEYLE BAĞLADI
Bahçelievler Kazakistan Caddesi 53 numaralı binada diş hekimi Pelin  Ö.G’nin muayenehanesine, öğleden sonra rahatsız olduğunu belirterek giden bir  kişi, muayene odasına girdi. Telefonunu unuttuğunu söyleyerek antrede bıraktığı çantasından pompalı  tüfek çıkaran zanlı, Pelin Ö.G. ve Aytül isimli yardımcısının ellerini plastik  kelepçe ile bağladı.
BAŞLARINI DA BANTLA SARDI
Diş hekimi ve yardımcısının yaklaşık 800 lira civarında parasını gasp  ettiği öğrenilen zanlı, Pelin Ö.G’nin 3 kredi kartını da aldı. Zanlı, diş  hekiminden kartları iş yerindeki pos cihazında deneyeceğini, doğru söylememesi  halinde iyi olmayacağını belirterek, şifrelerini de aldı. Diş hekimi ve yardımcısının başlarını ve kollarını da bantla saran  zanlı, nefes almaları için ise burun hizalarına delik açtı. Zanlı olayın ardından  kaçarken, diş hekimi bir süre sonra bileğindeki bağları masanın kenarına sürterek  kurtuldu.
KARTLARDAN PARA ÇEKMİŞ
Caddenin karşısındaki esnaflara koşan Pelin Ö.G, durumu onlara  anlattı. Polise haberverilmesinin ardından olay yeri inceleme ekipleri de  muayenehanede çalışma yaptı. Öte yandan zanlının Anafartalar Caddesi’ndeki banka şubelerinden, diş  hekiminin kredi kartlarıyla 2 bin 500 lira çektiği öğrenildi.
Polis, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir