Son Dakika
26 Şubat 2020 Çarşamba

Herkesi maça bekliyoruz

13 Nisan 2015 Pazartesi, 09:22
macadestek
YÖNETİM ÜZERİNE DÜŞENİ YAPIYOR
Albimo Alanyaspor PTT 1.Lig 27. Hafta maçında Kayserispor ile bugün saat 19.00’da Alanya Oba Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Maç öncesinde açıklama yapan ve tüm vatandaşları maça davet eden Albimo Alanyaspor Kulübü Başkanı Çavuşoğlu: “Son 11 maça baktığınızda, 9 galibiyet çok önemli. Bizler yönetim olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz.
Artık Alanya’nın da takımına sahip çıkması gerekiyor. Alanyaspor’u seven sevmeyen herkesi maça davet ediyoruz” dedi.
“BAYRAĞI KAPAN GELSİN”
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Kayserispor maçının Albimo Alanyaspor için dönüm noktası olduğuna dikkat çekerek, “Alanya’yı ve Alanyaspor’u seven herkes bayrağı ve kaşkolu ile maça gelip stadyumda takımımızı desteklesin. Takımımız son 11 maçın 9’unu kazanmıştı. 12’inci maçında 10’uncu galibiyeti bekliyoruz. Bütün işlerimizi bir kenara bırakalım takımımız destekleyelim” şeklinde konuştu.
ALANYA İÇİN MAÇA GELİN
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Albimo Alanyaspor’un son haftalarda başarılı bir grafik çizdiğini belirterek, “Bu başarının oluşmasında başta yönetim olmak üzere teknik kadro, futbolcuların özverili çalışmaları ile cefakar taraftarlarımızın gayretlerinin büyük katkısı oldu. Alanya halkının da bu özveriye karşılık takımlarına maçta daha çok desteklemesi gerekiyor. Alanyaspor için değil Alanya için herkesi Kayserispor maçına bekliyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir