Son Dakika
02 Aralık 2019 Pazartesi

Hem cortiba hem alex gelecek

20 Aralık 2014 Cumartesi, 00:09
sportpark
TÜRKİYE’NİN ünlü organizasyon firması Sport Park’tan verilen bilgiye göre, Ocak ayında Alanya Oba Stadyumu’nda yapılacak olan Sport Park Uluslararası Futbol Turnuvası’nın programı kesinleşti. Turnuvaya Galatasaray, Beşiktaş, Arjantin’den River Plate ve Brezilya’dan Coritiba katılacak. 16 Ocak’ta BJK-Coritiba, 17 Ocak’ta GS-River Plate, 18 Ocak’ta BJK-River Plate ve GS-Coritiba maçları oynanacak.
Sport Park, Alanya’ya gelecek isimler arasında FB’nin efsane futbolcusu Alex’in de olduğunu bildirdi. Ülkesinde jübilesini yapan Alex, son kez Alanya’da sahaya çıkacak ve 18 Ocak’ta oynanacak Coritiba-GS maçında Türkiye’deki jübilesini yapacak. FB’den olaylı ayrılan Alex’in, FB formasıyla Türkiye’de jübile yapma talebine Aziz Yıldırım’ın izin vermediği iddia edilmişti. Yıldızlar geçidine sahne olacak maçların bilet fiyatları da normal 50 TL, VIP 70 TL olarak açıklanmıştı.
‘İLK GÖRÜŞMEDE ONAYLADILAR’
Turnuvanın ilk programında Coritiba’nın değil, Flamenko’nun yer almasına ilişkin sosyal medyada başlayan tartışmaları Sport Park Yönetim Kurulu Başkanı Doğukan İntepe’ye sorduk. Yeni Alanya’ya konuşan İntepe “Hazırladığımız ilk programın ardından Coritiba ve bu takımda jübilesini yapan Alex ile görüştük. Coritiba’yı, Alex’in Türkiye jübilesi için Alanya’daki organizasyonumuza davet ettik. İlk görüşmemizde hem Coritiba, hem de Alex turnuvamıza katılacaklarını bildirdiler. Biz de bu gelişme üzerine yeni fikstürümüzü hazırladık. Şu anda Coritiba ve Alex’in son kararlarını bekliyoruz. Bize, ilk onaylarının ardından herhangi bir olumsuz yanıtları ulaşmadı. Bir aksilik olmazsa, hem Coritiba, hem de Alex Alanya’da olacaklar” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir