Son Dakika
14 Kasım 2019 Perşembe

Bıçaklı saldırgan dehşeti

18 Temmuz 2014 Cuma, 06:35
bicakli_saldirgan_dehseti_h94788

Antalya’da polise bıçakla saldırdığı ileri sürülen bir kişi polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

EDİNİLEN bilgiye göre olay Antalya’nın Muratpaşa’da Konuksever mahallesi 799 sokak üzerinde bir apartman dairesinde meydana geldi. İddiaya göre epilepsi hastası olduğu öne sürülen Halil K.(40). ayrıldığı eşi Fatma M. İle bir süre tartıştı. Tartışma kavgaya dönünce çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis memurlarına kendisine yaklaşmamasını söyleyen Halil K’yi ikna etmek için ekipler uzun süre uğraştı. Ekiplerin müdahele etmek istemesi üzerine Halil K. eline geçirdiği bir bıçakla polise saldırarak bir polis memurunu elinden ve kolundan yaraladı.
Polisi elinden yaralayan Halil K. kaçmak isterken bacağından vurularak etkisiz hale getirildi. Bu sırada yere düşen zanlıya bazı polis memurlarının sinirlerine hakim olamayarak vurmak istediği görüldü. Yerde yatan Halil K.’ye eski eşi Fatma M’nin olduğu öne sürülen bir kadın da çığlık atarak yaklaşmak istedi. Kadının yaklaşma isteğide zanlının kadına zarar vereceği düşüncesiyle polisler tarafından engellendi.
Halil K. olay yerindeki ambulansın ilk müdahalesinin ardından Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir