Son Dakika
19 Ekim 2019 Cumartesi

Altso taşımacılık sorunları ile ilgilenecek

25 Kasım 2014 Salı, 12:17
altsotasimacilik
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ALTSO) dün saat 11.00’de taşımacılık sektörünün sorunlarıyla ilgili bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka ve taşımacılık sektörünün temsilcileri katıldı. Toplantıya katılan sektör temsilcileri özellikle şehir merkezinde yaşanan trafik yoğunluğunun sebep olduğu sıkıntıları Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka ile paylaştılar. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, taşımacılık sektöründe yaşanan sıkıntının çözüme kavuşturulması için toplantının düzenlendiğini söyledi.
SAKA: BİR ÜST KOMİSYONA İLETECEĞİZ
Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, sezonun rahat bir şekilde tamamlanması adına Alanya Emniyeti olarak detaylı çalışma yaptıklarını belirterek, taşımacılık sektöründe yaşanan sıkıntının da bir nebze olsun çözüme kavuşturulacağını söyledi. Taşımacılık sektöründen gelen görüş ve önerileri dinlediklerini ifade eden Saka, “Gelen talepleri bir üst komisyona ileticeğiz” dedi.
ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR
Ticaret erbaplarının her türlü sorunlarına çözüm üretmeye çalıştıklarını vurgulayan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, bütün kesimlerin mutlu olacağı ortak bir yol bulunması gerektiğini belirtti. Şahin, “Ticaretle uğraşan insanlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Bize gelen talep ve önerileri alıyoruz. Bugün de taşımacılık sektöründe yaşanan sıkıntıların çözümü için toplandık. Bu konuda, vatandaşlarımızın da huzuru bozulmadan ortak bir yol bulunabilir” dedi. Şahin, ayrıca toplantıya gelerek taşımacılık sektörü temsilcilerinin öneri ve talepleri alan Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka’ya da teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir