Son Dakika
14 Kasım 2019 Perşembe

Alto esnafa indiri sözünde bulundu

12 Eylül 2014 Cuma, 12:15
esnafakolaylik
ZİYARETTE ilk sözü alan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, CLK Akdeniz EDAŞ Bölge Koordinatörü Ahmet Sait Akboğa’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. İşadamlarının sorunlarını Akboğa’ya aktardıklarını dile getiren Şahin, olumlu bir görüşme olduğunu söyledi.
ÜYELERE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPACAĞIZ’
Akboğa’nın Alanya hakkında önemli bilgiler verdiğini vurgulayan Şahin, “Sayın Akboğa bize Alanya’nın artık bölge olduğunu, Manavgat, Gazipaşa ve Gündoğmuş’un Alanya’ya bağlandığını söyledi. Bu Alanya’mız için çok güzel bir gelişme. Çünkü bundan sonra sorunlar daha kısa sürede çözülecek. Ayrıca ALTSO üyelerine de önümüzdeki günlerde elektrik dağıtımı konusunda müjdeli haberlerimiz olacak. Yakında bu müjdeyi üyelerimizle paylaşacağız” dedi.
‘SORUNLARI EN KISA SÜREDE ÇÖZÜYORUZ’
Şahin’den sonra söz alan Akboğa ise Alanya Bölge Koordinatörlüğü olarak önemli çalışmalar yürüttüklerini ve işadamlarının sorunlarını en kısa sürede çözmeye çalıştıklarını söyledi. Akboğa, “Yatırımlarımız artarak devam ediyor. Sorunları kısa sürede çözebilecek iradeye sahibiz. ALTSO üyeleri konusunda başkanımız Mehmet Şahin ile birlikte güzel bir çalışma yapacağız. Bunun müjdesini başkanımızla birlikte vereceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir