Son Dakika
14 Kasım 2019 Perşembe

Alanya ya gelecek sene elektirik yatırımı

26 Ağustos 2014 Salı, 15:55
alanyaelektrik
SÖZLEŞMEYİ GÜNCELLEYENE HEDİYE
CLK Akdeniz Elektrik ve CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. bilgi güncelleme kampanyasıyla ilgili AGC’de bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Halit Bakal, 15 Ağustos tarihinden 31 Aralık’a kadar sözleşmesini yenileyen ve güncelleyen müşteriler arasında Ocak ayında yapacakları çekilişle birlikte televizyon, dizüstü bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi hediyeler vereceklerini bildirdi.
‘ŞUANA KADAR 110 MİLYON TL HARCANDI’
Akdeniz Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Yiğit ise sık sık meydana gelen kesintilerin hepsinin arıza olmadığını belirterek devraldıkları trafo ve şebekelerin ekonomik ömrünü tamamlandığını vurguladı. Bu zamana kadar 110 milyon liralık yatırım harcaması yaptıklarını ifade eden Yiğit, sene sonuna kadar Alanya’yı rahatlatacak yatırımları tamamlayacaklarını söyledi. Yiğit,  2015 yılı için yatırım planları üzerine ayrıntılı bilgiler vererek “Yaklaşık 30 milyon TL’lik bir yatırım Alanya bölgesine yapılacak” dedi.
Daha ucuz elektrik istedi
CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Halit Bakal ve CLK yetkilileri, ALTSO ve Pansiyoncular Odası’nı ziyaret ettiler. ALTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Paşaoğlu, üyelerin yaşadığı sorunları aktarırken Pansiyoncular Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, oda üyelerine daha ucuz elektrik alabilmeleri adına görüştü ve ilerleyen günlerde gerekli indirimin yapılması halinde protokol imzalayacaklarını bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir