Son Dakika
14 Kasım 2019 Perşembe

20. kez şampiyon oldu

11 Eylül 2014 Perşembe, 01:04
sampiyon
ULUSALDA Alanya, uluslararası arenada ise Türkiye adına vücut geliştirme şampiyonalarına katılan ve Alanya’da spor turizminin gelişimine de destek veren milli sporcu İsmail Hakkı Yıldızel, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Son olarak Yalova’da düzenlenen ‘Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’na ‘Masterlar 40-49 Yaş Kategorisi’nde katılan Yıldızel, 70 kiloda şampiyon oldu. Alanya’da yaşayan milli sporcu Yıldızel, Yalova’da 234 sporcunun katıldığı yarışmada 20’nci kez Türkiye şampiyonluğunu elde etti. 2003 yılından bu yana katıldığı tüm Türkiye şampiyonalarından birincilikle dönen Yıldızel, bu yıl da milli takıma seçilerek Türkiye’yi Meksika’da düzenlenecek şampiyonada temsil etmeye hak kazandı.
‘BAŞARIM TESADÜF DEĞİL’
Yıldızel, yarışmalara büyük bir özveri ve disiplinle çalışarak hazırlandığını söyledi. Başarısının tesadüf olmadığını belirten Yıldızel, “Bu yarışmada bana sponsor desteğinde bulunan işadamı Fatih Arslan’a çok teşekkür ediyorum. Çalıştığım Rixos Premium Belek’in yönetimine ve çalışanlarına da manevi ilgileri için teşekkür ediyorum” dedi.
‘DESTEK BEKLİYORUM’
Bu yıl 20’nci kez Türkiye şampiyonluğunu elde ettiğini kaydeden Yıldızel, “Zorluklarla tek başına mücadele etmek zorunda kaldım. Bu sporda tek başına ayakta kalabilmek çok zor. Bunun için Antalya Valiliği ve bölge belediyelerinden destek bekliyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir