Son Dakika
17 Kasım 2019 Pazar

17 adet telefonu çalmış

08 Eylül 2014 Pazartesi, 17:28
telefonhirsizi
Editör:Bunların elleri çok hızlı özellikle bu zamanlarda turistler evleri boşaltınca geliyorlar.Sadece evlere girmekle kalmayıp bu tip şeylerde yapıyorlar dikkatli olmak lazım.
Alanya Kleopatra plajında 17 No’lu Büfe önünde denize giren vatandaşların cep telefonunu çalarken Güven Timlerince suçüstü yakalanan Gürcistan uyruklu turist Nuri B. (18), Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı hırsızlık ekiplerince gözaltına alındı.
KALDIĞI OTEL’DE 17 ADET CEP TELEFONU ÇIKTI
Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı hırsızlık ekiplerince cep telefonu hırsızlığı iddiasıyla gözaltına alınan Gürcistan uyruklu turisti Nuri B.’nin Saray Mahallesi Oral Sokak üzerindeki kaldığı otel odasında savcılık izniyle yapılan aramada çalıntı olduğu iddia edilen 17 adet çeşitli markalarda cep telefonu ele geçirildi. Ekipler çalıntı olan cep telefonlarına el konuldu. Çalıntı olan cep telefonların sahiplerinin çeşitli il ve ilçelerden tatil için Alanya’ya gelen yerli turist oldukları ortaya çıktı. Asayiş Büro Amirliği’nde tercüman aracılığı ile ifadesi alınan şüpheli turist Nuri B., polis ekiplerince Alanya Adliyesi Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı’na çıkartıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir