Son Dakika
21 Mayıs 2019 Salı

Yarbay olası bir cinayeti önledi!

08 Temmuz 2014 Salı, 19:11
yarbay

 

 

 

 

 

Sakarya’da öfkeli koca, barışmak istediği eşini silahla hastane bahçesinde rehin aldı. Şahsı, İl Jandarma Alay Komutanı ikna etti. Yaklaşık 2 saatlik çalışma sonucu ikna edilen şahıs, gözaltına alındı.

jandarma-komutani-ikna-etti--4555513

 

Hastane bahçesinde rehine şoku…
Olay, Arifiye ilçesindeki Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde meydana geldi. E.K., iddiaya göre, bir süre önce boşandığı eşi A.Ç’yi Hastaneye kadar takip etti. Eşiyle barışmak istediği öğrenilen öfkeli koca, ret cevabını alınca çılgına döndü, eşini hastane bahçesinde silahla rehin aldı.
Yaşananları gören görevliler durumu Jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekibi, şahsı eyleminden vazgeçirmeye çalıştı.
Bir süre sonra İl Jandarma Alay Komutanı Albay Adnan Şimşiroğlu da olay yerine geldi. Yerde eşiyle birlikte oturan E.K. ile bir süre uzaktan görüşen alay komutanı daha sonra şahsın yanına oturdu. İkna edilmeye çalışan E.K.’ya hastane kantininden çay söylendi. Şahıs getirilen çay ve sudan içti.
Alay komutanı, bir süre görüştüğü E.K.’yı ikna etti. E.K. eylemine son verdi. Bunun üzerine kadın, olay yerinden uzaklaştırılarak hastaneye alındı. Jandarma şahsın silahına el koydu. Gözaltına alınan E.K., karakola götürüldü.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir