Son Dakika
18 Haziran 2018 Pazartesi
11 Haziran 2014 Çarşamba, 15:08
Aşkım Ateş
Aşkım Ateş A.A@varlikholding.com Tm Yazlar

Oda çocuk bu da çocuk

Yazmak istemiyorum bu konulara girmek istemiyorum kimse bana neden yazmadın da demiyor ama göğsümün ortasında bir yumru var boğazım düğümleniyor ve bana durmadan ‘Bayrağı yazmadın’ bir şey söylemedin bayrak için bir şey yapamadın diye durmadan beni zorluyor. Ama ağzımı bozmamak adına derinlere girmemek adına susuyorum.Haberler görüyorum bazı askeri yetkililerin yada uydurma medyanın yaptığı haberler olabilir […]

Yazmak istemiyorum bu konulara girmek istemiyorum kimse bana neden yazmadın da demiyor ama göğsümün ortasında bir yumru var boğazım düğümleniyor ve bana durmadan ‘Bayrağı yazmadın’ bir şey söylemedin bayrak için bir şey yapamadın diye durmadan beni zorluyor.

Ama ağzımı bozmamak adına derinlere girmemek adına susuyorum.Haberler görüyorum bazı askeri yetkililerin yada uydurma medyanın yaptığı haberler olabilir bunlar.

Sözde demişki askeri bir yetkili arkamızda siyasi güç yok vursak çözüm sürecinde neden vurdun diyorlar demiş vurmasak işte görüyorsunuz böyle oluyor insanlar bizden biliyor demiş.

Yazıklar olsun gerçekten böyle bir askeri yetkili varsa ona.Asker yerine tüccar olsaymış zira asker kendi çıkarını düşünmez görevi neyse onu yapar.Bayrak inmeden onu indirmeye çalışan adam inecekse ki inecek o halde indirilecek !

Atatürk’ün hangi kitapta hangi video da hangi anlatımda duydun asker sen kendi menfaati için çıkarı için aman bana bir şey demesinler diye siyasi gücü partiyi ıvırı zıvırı düşündüğünü.

Dahada konuşmayayım İSTERSEN HER KİMSEN !!!

Onu bırakalım da çok değerli dedikleri bir sanatçımız da demiş ki bu konuda herkesi sağduyulu olmaya davet ediyorum bayrağı indiren daha bir çocuktu.

Evlendirsen çocuğu olacak adama ben çocuk demem derler büyüklerimiz bilmiyorum bilir misiniz. ?

Ha çocuk kimdir görmek istiyorsanız göstereyim sen ve senin gibilere daha bir karış boyu olan ama kalbi üst üste koysan 10 adam uzunluğunda çocuklar işte şu aşağıdaki gözünü kırpmadan vatanına canını veren küçüklerdir.

canakkale-savasi-cocuklar-liseliler

Birde bakıyorsun yaşadığı toprakların ekmeğini yediği toprakların bayrağını boş bir ara bulup kurnaz sinsice indiriveriyor.

Oda çocuk buda çocuk bak işte karar ver hangisi gerçekten çocuk.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir