Son Dakika
22 Mayıs 2019 Çarşamba

Hostesi Dövüp Otomobilden Attılar

29 Haziran 2014 Pazar, 05:44
hostese dayak

Özel bir havayolu şirketinde kabin hostesi olarak çalışan Selda T. iddiaya göre sevgilisinin adamları tarafından dövülüp otomobilden atıldı.
BODRUM’DA özel bir havayolu şirketinde kabin hostesi 33 yaşındaki Selda T, iddiaya göre, kendisiyle görüşmek istemeyen erkek arkadaşı V.E.’nin işlettiği otelde görevli güvenlik görevlilerince dövüldü. Zorla bindirildiği araçta dayak yiyen Tutun, ardından otomobilden dışarı atıldı. Tedaviye alınan genç kadın , şikayetçi oldu. İddiaları kabul etmeyen V.E. ise havaalanına götürüldüğü sırada Selda T.’nin araçtan atladığını öne sürdü.
İstanbul ’da özel bir havayolu şirketinde kabin hostesi Selda T, yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu 42 yaşındaki V.E.’yi görmek için Gündoğan Mahallesi’nde işlettiği 5 yıldızlı otele gitti. V.E.’nin otelde olmadığını söyleyen güvenlik görevlileri, iddiaya göre Selda T’yi zorla dışarı çıkardı.
AYAĞI KIRILDI
Bir süre sonra otelden 300 metre uzaklıktaki sokakta bekleyen Selda T’nin yanına işletmenin güvenliğinde görevli 4 kişi geldi. İddiaya göre 4 erkek genç kadını zorla otomobile bindip dövdükten sonra araçtan attı. Sol ayağı kırılan Selda T, ihbar üzerine gelen acil yardım ekipleri tarafından ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Yarın ayağındaki kırık nedeniyle ameliyata alınacağı belirtilen Selda T, kendisine saldıranlardan şikayetçi oldu. Olaya karıştıkları ileri sürülen 4 kişi ile işletmeci V.E. jandarmaya giderek ifade verdi.
TEHDİDE RAĞMEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞ
Erkek arkadaşının bir süredir telefonuna cevap vermemesi üzerine otele gittiğini ancak kendisine ulaşamadığını söyleyen genç kadın, şunları anlattı: “Güvenlik beni zorla otelden çıkardı. Otelin önündeki sokakta, 300 metre uzaklıkta beni görmek istemeyen sevgilim için ağlamaya başlamıştım. Otelin güvenliğinden 4 kişi geldi. Benim buradan gitmemi istedi. Buranın sokak olduğunu söyledim. Ardından beni zorla arabaya bindirip, gecenin 02.00’sinde karanlıkta bir yere götürmeye başladılar. Çok direndim. Kollarımı bacaklarımı tutup ağzımı kapatıyorlardı. Bodrum’a veya havalimanına geri götürmek istiyorlardı. Saçlarımı çekip arabada vuruyorlardı. Arabanın yavaşladığı bir anda arabadan fırlatıldığımı hissettim. Yere düştüm ve acılar içinde kaldım. Sol ayak bileğim kırılmış her tarafım yaralanmıştı. ’Şikayetçi olma’ diye tehdit ettiler ama jandarmaya şikayette bulundum” dedi.
‘KONUMUMUZDAN YARARLANMAK İSTİYOR’
Otel İşletmecisi V.E., “Öncelikle Selda hanım benim sevgilim değil bir tanıdığım. Buraya gelmemesi gerektiğini söyledim. Konumumdan ötürü bu tür insanlar bizleri taciz ediyorlar” dedi. Kendisinin olmadığı bir sırada Selda T’nin otale gelip lobide taşkınlık yaptığını ileri süren V.E., şunları söyledi: “Otel görevlileri kibarca uyarmış. Ancak gitmemekte ısrar etmiş. Ardından havalimanına götürmek istemişler. Araba yavaşladığı an kendisini dışarı atmış. Benim tüm bunlardan sonradan haberim oldu. Hastanede tedavisinin en iyi şekilde yapılması için talimat verdim. Ama suçlamaları kesinlikle doğru değil. Uzun zamandır psikolojik sorunlar yaşadığını biliyorum. Konumumuzdan yararlanmak istiyor.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir