Son Dakika
21 Mayıs 2019 Salı

Alanya’da Engellİ Uyusturucu Satıcısı

14 Temmuz 2014 Pazartesi, 14:38
alanyada_engelli_uyusturucu_saticisi_h94481

Alanya’da sol bacağı diz kapağı altından kesik olan Tamer A., uyuşturucu madde satarken yakalandı.

ALANYA’da sol bacağı diz kapağı altından kesik olan Tamer A., uyuşturucu madde satarken yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüpheli, protez bacak almak için uyuşturucu sattığını iddia etti.

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, dün akşam Tosmur Mahallesi’nde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik operasyon düzenledi. Çok sayıda polisin katıldığı operasyonda şüpheli kişiler durdurularak üst araması ve kimlik kontrolü yapıldı.

Şüphelilerden sol bacağı diz kapağının altından kesik olan ve koltuk değneği kullanan 34 yaşındaki Tamer A.’nın üst aramasında, poşet içerisinde 200 gram esrar, kağıda sarılı halde içime hazır 38 gram esrar ve 15 ecstasy hap ele geçirildi. Şüphelinin üzerinde ayrıca uyuşturucu satışından elde edildiği düşünülen 90 Euro, 190 dolar ve 1840 TL ele geçirildi.

Alanya Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Tamer A., sorgusunda uyuşturucu sattığını kabul etti. İşlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilen Tamer A., adliyeye sevk edildi. Gazetecilerin “Neden uyuşturucu satıyorsun?” sorusuna Tamer A., “Protez bacak parası biriktirebilmek için uyuşturucu satıyorum” karşılığını verdi. Tamer A.’nın savcılık sorgusu sürüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir